Články

Carl Gustav Jung, velmi významný člověk, který do vznikající přírodovědecké psychologie přivedl témata mystiky, mytologie, magie, metafyziky, prastaré moudrosti předků, si vytesal nad vchod svého domu ve švýcarském Küsnachtu latinské přísloví "Vocatus atque non vocatus Deus aderit", česky "Volán či nevolán, Bůh bude přítomen." Tuto větu prý poprvé...

Vztah astrologie a raného křesťanství. Astrologie a Bible. Filosofie, nemusí být v rozporu.

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.